NASLOVNAŠKOLSKO ZVONO

Lijepo je biti odlikaš!

POPIS ODLIKAŠA III. OSNOVNE ŠKOLE BJELOVAR
Lijepo je biti odlikaš!

Najmanje što možemo učiniti za takve učenike je javno objavljivanje njihovih imena. Vjerujemo da su već dobili pohvale za svoj rad i da su nagrađeni, a mi se čestitkama pridružujemo i želimo ugodne ljetne praznike.

24.06.2016. PIŠE: III. OŠ Bjelovar FOTO: Štefan Brajković PREGLEDA: 10633


BJELOVAR Na kraju svake školske godine ocjenjuje se uspjeh učenika. Ocjene su ipak ogledalo rada preko kojih se vidi koliko je svaki ponaosob uložio truda u sticanje novih znanja. Za pohvalu su svakako oni koji su završili s odličnim uspjehom.

Najmanje što možemo učiniti za takve učenike je javno objavljivanje njihovih imena. Vjerujemo da su već dobili pohvale za svoj rad i da su nagrađeni, a mi se čestitkama pridružujemo i želimo ugodne ljetne praznike.

CENTRALNA ŠKOLA

RAZREDNA NASTAVA

1.a učiteljica Jasna Margetić
1. Tia Boščić
2. Valeria Brajdić
3. Duje Dakić
4. Matija Feletar
5. Josip Ferek
6. Lovro Kasunić
7. Grga Pandža
8. Marla Pinjuh
9. Martina Prekpalaj
10. Bruno Slobodnjak

1.b učiteljica Ksenija Rubčić
1. Tara Bartolčić
2. Ema Brinovšek
3. Nela Ciganović
4. Matej Čavlović
5. Karlo Dokić
6. Mateo Duduković
7. Danijel Kovać
8. Petra Kramar
9. Lea Levak
10. Filip Maleta
11. Marijan Matković
12. Petar Milović
13. Enco Mrgić
14. Ivano Njegovac
15. Tara Samardžija
16. Mihael Šabatović
17. Izabela Šostar
18. Nikolina Vukres

1.c učiteljica Suzana Turković
1. Lovro Buhin
2. Ena Černi
3. Ivan Ćurković
4. Neo Dolenski
5. Elina Domitrović
6. Nika Drljača
7. Petar Đipalo
8. Marta Galunić
9. Ivano Hlebec
10. Marko Horvat
11. Petar Komljenović
12. Lana Matuš
13. Borna Nadilo
14. Lorena Nemčević
15. Luka Pećar
16. Marko Perković
17. Ana Radoš
18. Patricia Sabo
19. Matija Sokač
20. Lucija Šimunović

2.a učiteljica Mira Ankica Klarić
1. Iva Bednaić
2. Eva Caktaš
3. Karmen Čošić
4. Dinko Gazdek
5. Arian Grivić
6. Selina Kravaica
7. Domagoj Krklec
8. Mihaela Mavrić
9. Marin Pavić
10. Ivan Pavličić
11. Dorotea Prlić
12. Ana Perković
13. Ivan Rukavina
14. Lena Silva
15. Jan Vukšić
16. Lana Zubić

2.b učiteljica Nives Miljuš
1. Nika Cikoja
2. Tin Đuran
3. Ivan Hodalić
4. Klara Kosar
5. Ecia Kovačić
6. Laura Kraljić
7. Darian Ognjanac
8. Lana Ognjanac
9. Lara Oremuš
10. Dorian Pavelić
11. Ivano Sabljo
12. Angelo Šoš
13. Tena Tišma
14. Lea Tomašić

2.c učiteljica Nataša Brekalo
1. Josip Gresl
2. Luka Hubak
3. Dora Jelić
4. Filip Kostadinović
5. Antonio Kuliš
6. Ramona Lojen-Peranić
7. Petar Mrgan
8. Sara Pintarić

3.a – učiteljica Dubravka Orešković
1. Ema Begović
2. Lana Beštek
3. Sandra Bosanac
4. Marko Čavlović
5. Lana Demić
6. Noa Drljača
7. Annika Horvat
8. Matea Ivanić
9. Sven Ivanić
10. Anja Kukolj
11. Ana Matković
12. Lucija Mirosavljević
13. Petar Njegovac
14. Magdalena Roland
15. Michelle Ritter
16. Lucija Tomić
17. Matea Villus

3.b učiteljica Katica Brežac
1. Jan Barić
2. Matteo Bartolčić
3. Stjepan Belobrk
4. Lorena Bursač
5. Petar Ficnar
6. Mia Haić
7. Mia Hrpalo
8. David Kozar
9. Petar Kozar
10. Dominik Kušec
11. Lana Makvić
12. Lovro Paljan
13. Ivan Pećar
14. Sara Lana Vlainić
15. Lucija Vuk

3.c učiteljica Bojana Matenda
1. Petar Cindrić
2. Issa Dolenski
3. Lorena Grgić
4. Hana Hodalić
5. Roko Kasunić
6. Ema Krnjol
7. Ivano Kuštović
8. Lucija Matišić
9. Bella Pavlić
10. Josip Zekić
11. Vito Žganjar

4.a učiteljica Gordana Hruška
1. Klara Aušperger
2. Filip Beneš
3. Lara Bosanac
4. Petra Čermak
5. Dora Koljić
6. Jakov Kovačevič
7. Timea Majerić
8. Marijana Miljak
9. Filip Ščuric
10. Petar Tišljarić
11. Barbara Vuk
12. Ivan Zrilić

4.b učiteljica Višnja Drašković
1. Borna Babić
2. Šimun Frčo
3. Dominik Frtalj
4. Laura Grine
5. Ella Kasumović
6. Knaus Nika
7. Dario Kuridža
8. Marija Miškulin
9. Dino Pačko
10. Ivan Pavič
11. Nika Šimunović
12. Elena Šoški
13. Luka Švenda
14. Sara Zubić

4.c učiteljica Ankica Tanić Đureković
1. Laura Flajpan
2. Jelena Grulović
3. Ana Jakopinac
4. Leopold Lončar
5. Leo Pleskalt
6. Nela Ružić
7. Nea Šarić
8. Niko Drmić
9. Viktor Matraković
10. Igor Predragović
11. Dorian Ptiček
12. Anja Tkalec

PREDMETNA NASTAVA

5.a – učiteljica Vesna Andrić
1. Laura Bačak
2. Filip Barilarić
3. Luka Barišić
4. Gabrijela Frišćić
5. Tena Megerle
6. Dijana Obradović
7. Ivan Prodanić
8. Dora Vilus
9. Lucija Vinković
10. Ema Zenkić
11. Sara Zenkić

5.b učiteljica Ana-Marija Zobec
1. Jan Černi
2. Tomisav Dozan
3. Nika Glavaš
4. Patricia Gregurić
5. Lucija Lukić
6. Mihaela Manc
7. Nera Marković
8. Franko Milanović
9. Šimun Presečki
10. Toni Silva
11. Lorena Smajović

5.c učiteljica Snježana Lazarević
1. Mihale Borovec
2. Erna Čizmazija
3. Ivana Čengić
4. Laura Drvenkar
5. Hana Đurkija
6. Luka Tomašić
7. Helena Vuković

5.d učiteljica Tanja Marković
1. Monika Andrejević
2. Larisa Jurjević
3. Krešimir Košć
4. Nikola Laić
5. Luna Matoš
6. Laura Pavić
7. Ljubica Rajič

6.a učitelj Siniša Franković
1. Zoran Babić
2. Vanesa Bursać
3. Ivan Hećimović
4. Sara Kravaica
5. Zoran Marčetić
6. Andrija Novoselec
7. Valentino Šiljak
8. Eva Šostarec

6.b učiteljica Jelica Hađija
1. Nina Begić
2. Sara Grine
3. Inga Malešević
4. Anja Popović
5. Ines Popović
6. Patricija Rogomentić
7. Patrik Sabo
8. Ivan Šoš
9. Filip Štimac
10. Inga Varga

6.c učiteljica Javorka Grgić
1. Luciano Grine
2. Tomislav Husnjak
3. Magdalena Varjačić
4. Vedran Vuglić

6.d učitelj Zenon Vidović
1. Rea Ban
2. Luka Beneš
3. Petar Brajdić
4. Nina Čermak
5. Denis Franković
6. Antonia Hodalić
7. Antea Miklobušec
8. Ivona Miklobušec
9. Lucija Perković
10. Klara Slivar
11. Ivan Ščuric
12. Valent Vresk

7.a učiteljica Soka Stankić
1. Ivan Cvrk
2. Anja Ficnar
3. Anja Marčetić
4. Tin Pocrnić
5. Nina Poljan
6. Bruno Prijić
7. Lena Vresk
8. Vedran Šetit

7.b učiteljica Irena Kušec
1. Monika Brnada
2. Klara Klasan
3. Fran Kliček
4. Lea Kubica
5. Petra Miškulin
6. Lea Romek

7.c učitelj Antun Petrlić
1. Matea Dolenec
2. Laura Franić
3. Boris Kukolj
4. Doris Tišljer
5. Ema Topalović

7.d učiteljica Đurđa Haić
1. Ema Bradić
2. Petra Čoklo
3. Rebecca Devčić
4. Matea Dominković
5. Marko Erjavac
6. Marina Remenar
7. Laurena Ritter

8.a učiteljica Valentina Kolić
1. Ivona Aušperger
2. Mateo Bartolović
3. Sven Crnković
4. Stela Majurec
5. Matea Rešetar
6. Ena Starčević
7. Lana Suman
8. Antonija Pavić

8.b učiteljica Irena Brkić
1. Iva Barilarić
2. Lucija Bundalo
3. Jan Dalipi
4. Mihael Farkaš
5. Ira Grđan
6. Aleksandra Hajdinović
7. Kristijan Komar
8. Stella Miketek
9. Saša Roksić
10. Leo Ružić
11. Domagoj Šikač
12. Nikola Walther Trgovac
13. Renato Zgorelec

8.c učiteljica Vesna Lovrić
1. Ana Golek
2. Matija Jugović
3. Florian Marcel Šikač

8.d učitelj Sanja Beneš
1. Borna Brekalo
2. Kristina Milović
3.  Hana Novoselec

PODRUČNE ŠKOLE

PODRUČNA ŠKOLA GALOVAC

1.i 3. razred učiteljica Mirela Mužinić, 2. i 4. razred učiteljica Sanja Brajdić

1. razred
1. Laura Friščić
2. Tamaris Maljik
3. Nika Mihaci
4. Ozren Obradović

2. razred
1. Leon Šabić
2. Petar Vučinović
3. Renato Zrinić

3. razred
1. Lana Mihaci
2. Antun Štegl

4. razred
1. Ivana Brajdić

PODRUČNA ŠKOLA GUDOVAC

1. razred učiteljica Ivana Aušperger
1. Roberto Berger
2. Josipa Grbavac
3. Roberta Gregurić
4. Matej Janković
5. Leon Krklec
6. Gabrijela Palatinuš
7. Natalija Radelić
8. Leon Šantić
9. Ema Škvarić
10. Karlo Varjačić
11. Adam Žganjer

2. razred učiteljica Mirjana Sinković
1. Patricija Antić
2. Nikola Berišić
3. Marin Hršak
4. Valentina Kolar
5. Branimir Matak
6. Gabriela Ujlaki
7. Matej Varjačić

3. razred učiteljica Sandra Rajčević
1. Anita Andrejević
2. Petra Belošević
3. Lucija Grbovac
4. Lorena Katalenić
5. Luka Katalenić
6. Varjačić Ivan

4. razred učiteljica Ljerka Radaković
1. Nika Sara Devčić
2. Larisa Dukarić
3. David Gažić
4. Martina Jaković
5. Josip Matak
6. Lucija Palatinuš
7. Dorijan Pokopac
8. Antonela Špoljarić
9. Antonio Žganjer

PODRUČNA ŠKOLA OBROVNICA

1. ,2. i 4.razred učiteljica Ema Vujnović

1. razred
1. Senka Marčetić
2. Lana Švenda
3. Petra Tomljanović

2. razred
1. Karla Grandavec

4. razred
1. Luka Švenda

PODRUČNA ŠKOLA VELIKO KORENOVO

2. i 4. razred učiteljica Slavenka Majerić,  1. i 3. razred učiteljica Sanja Bundalo

1. razred
1. Jan Bradić
2. Pavao Kuček

2. razred
1. Karlo Djorić
2. David Đerđaj
3. Fabian Gjergjaj
4. Marko Jakupčević
5. Ana Kučiš
6. Jakov Tušak

3. razred
1. Luka Benšić
2. Patrik Šorgo

4. razred
1. Tamara Babić
2. Anita Đerđaj
3. Gjergjaj Ferdinand
4. Monika Prenka


Tagovi: odlikaši, učenici, iii. osnovna škola bjelovar

Trostruki prvaci na Infokupu u programiranju

Mladi medicinari podučavaju o zdravstvenim rizicima u pubertetu

Potpisivan ugovor o sufinanciranju prijevoza srednjoškolaca

Proglašeni najbolji scenski nastupi

Gradska smotra Lidrano 2017. za srednje škole za pojedinačne i skupne scenske nastupe

VELIKO TROJSTVO - super povoljno

Prekrasni mali crni hitno traže dom!

KREDIiiT PONUDA 3

Prodajem/mijenjam kuću u Vukovaru za stan u Bjelovaru

Hidroizolacija

Dok bezbrižno pijete kavu u novootvorenom kafiću Relax o djeci brine animatorica

Sjećate li se Rikone?

Maloljetnik bez položenog vozačkog ispita izazvao sudar

Treba li Bjelovar imati park za pse?

DA

NE

Klikni na odgovor za koji želiš glasati.
Pogledaj rezultate

Zazvoni!

Pošalji nam vijest ili najavu. Javi što se događa!



IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAOGLAŠAVANJESTARO ZVONO