Bjelovar u Kutini zabio četiri komada

NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

PRIPREMNA UTAKMICA

Momčad s Logora pokazala je da je itekako spremna za nastavak natjecanja pobjedom od 4:0; Kuprešak je bio dvostruki strijelac, a i novodošli Puškarić te Mikšec upisali su se u strijelce

10.2.2018. 20:26 | Zvono PREGLEDA: 1143

KUTINA Pripremana utakmica odigrana u Kutini protiv NK Moslavina pokazala je kako je mlada ekipa s Logora na pravom putu.

Prvo poluvrijeme smo odradili rutinski i poveli 3:0 golovima dva Peje Kuprešaka i jednog Marka Puškarića. Udrugom poluvremenu na listu strijelaca upisao se i Filip Mikšec za konačnih 0:4. Cijela ekipa je bila na visokoj razini, posebno ako uzmemo u obzir da je tek sredina pripremnog perioda. Mladi igrači pokazuju svoju kvalitetu i moramo biti strpljivi u prvenstvu kada će biti i teških trenutaka. Ali veseli me ova mlada klapa koja se stvara u NK Bjelovar, kaže Josip Juraj Tominac, predsjednik NK Bjelovara.

Tagovi: nk bjelovar, nk moslavina, kutina, nogomet

Dva finala za dječake NK Bjelovara na 16. memorijalnom turniru Dr. Anđelko Višić
16. Memorijalni međunarodni nogometni turnir limača »Dr. Anđelko Višić«
NK Bjelovar – NK Garić 4:0
REVANŠ ZA LANJSKI PORAZ: NK Bjelovar više nego uvjerljiv
Od utorka 21. lipnja Dinamov kamp u Bjelovaru
OPROŠTAJ OD SEZONE: Za kraj Ždralovčani izbacili bivšeg prvoligaša u niži rang, NK Bjelovar konačno iščupao bod
TREĆELIGAŠKI POLOVIČNO: Trijumf Ždralovčana u Vukovaru i treći uzastopni domaći poraz NK Bjelovara

.

BJELOVARSKI NAVIJAČI U AKCIJI: U centru proslavili pobjedu nad nogometnom velesilom