NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Jedno drugo i dva četvrta mjesta za STKI Sokol u Zagrebu

TJEDAN SPORTA ZA OSOBE S INVALIDITETOM

Bjelovarski stolnotenisači s invaliditetom ostvarili su dobra rezultat na turniru s 45 natjecatelja

04.12.2017. PIŠE: Zvono.eu FOTO: STKI »Sokol« PREGLEDA: 340

BJELOVAR/ZAGREB U organizaciji URIHO-a iz Zagreba i ove godine je održan tjedan sporta za osobe s invaliditetom, a prošlu nedjelje 26. studenog održano je natjecanje u stolnom tenisu u sportskoj dvorani Dragutin Šurbek. Nastupilo je 45 natjecatelja iz 6 klubova podijeljenih u 3 kategorije (kolica, stojeći i kategorija osoba s intelektualnim teškoćama). Stolnotenisači STKI Sokola iz Bjelovara su zabilježili dobre rezultate Vladimir Ivezić 2. mjesto u kategoriji kolica, dok je Mladen Rajković u istoj kategoriji osvojio 4. mjesto. U kategoriji osoba s intelektualnim teškoćama Saša Halmi je osvojio 4. mjesto, dok je Florijan Kozić, u kategoriji stojeći, završio natjecanje u grupi.

Tagovi: stki, stolni tenis, stolnotenisači s invaliditetom