NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Powerlifting: Vusić i Karakaš prvi u Gospiću

PODIGLI NAJVIŠE

Na otvorenom prvenstvu Hrvatske u powerliftingu u Gospiću, Ana-Marija Vusić je deadliftu podigla 100 kg, a Vjekoslav Karakaš se sa 155 kg u deadliftu postavio novi rekord i osvojio svoje šesto zlato ove godine

30.11.2017. PIŠE: Zvono.eu FOTO: Facebook PREGLEDA: 678

GAREŠNICA Zadnje ovogodišnje natjecanje Hrvatskog Powerlifting saveza (HPO) Lika Rux Power 2017. –  Otvoreno prvenstvo Hrvatske u Powerliftingu održano je prošle subote, 25. studenoga u Gospiću.

Na natjecanju su sudjelovali i članovi Phoenix Gym Garešnica, najjačeg Powerlifting klub Bjelovarsko-bilogorske županije. Ana-Marija Vusić osvojila je prvo mjesto – Deadlift 100kg. – u kategoriji do 63kg. žene open. Vjekoslav Karakaš osvojio je prvo mjesto Deadlift 155kg. – u kategoriji do 66kg. masters što je i ujedno novi državni rekord.

Inače, ovo je bila odlična godina za Vjekoslava koji je nanizao šest zlata, od toga četiri s državnih i međunarodnih prvenstava te dva sa svjetskih. Postigao je tri državna rekorda te jedan europski i jedan svjetski rekord.

Tagovi: vjekoslav karakaš, ana-marija vusić, garešnica, powerlifting, lika rux power, otvoreno prvenstvo hrvatske