NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Bjelovarski badmintonaši na zagrebačkom turniru

JEDNO PRVO I TRI TREĆA MJESTA

Na međunarodnom turniru Servus Zagreb Lucija Barišić bila je prva u B razini seniorki, a i podmladak je bio uspješan

14.11.2017. PIŠE: Badminton klub Bjelovar FOTO: Badminton klub Bjelovar PREGLEDA: 349

BJELOVAR/ZAGREB Na Međunarodnom turniru Servus Zagreb održanom 29. listopada nastupilo je 120 natjecatelja iz Splita, Visa, Čakovca, Banja luke, Slatine, Bjelovara, Brežica, Slovačke, Indije.... Odigrano je 310 mečeva u 17 kategorija.

Polaznici Badminton kluba Bjelovar ovaj put, osim u konkurenciji mlađe i starije djece, nastupili su i u konkurenciji seniora B razine kod djevojaka, te D kod dječaka.

Kod mlađih djevojčica DORA ILEKOVIĆ osvojila je izvrsno DRUGO mjesto!

LEA ČALE u konkurenciji starijih djevojčica osvojila također izvrsno DRUGO mjesto, a nastupile su još Dora Koprivnjak (6. mjesto) i Viktorija Krčelić (7.).

U konkurenciji starijih dječaka DOMAGOJ DERIFAJ osvojio je treće mjesto, a Jakov Grgić peto.

LUCIJA BARIŠIĆ u kategoriji seniorki razine B osvojila je fantastično prvo mjesto, a u kategoriji parova sa SAROM GIČEV treće mjesto! U singlu su nastupile Ema Mihaljev (6.) i Sara Gičev (7.).

U kategoriji seniora razine D, Fran Čanić osvojio je 7. mjesto, a nastupili su još Bojan Radičević (9.) i Antonio Klemić (11.). U konkurenciji parova nastupili su Fran Čanić i Bojan Radičević te osvojili treće mjesto.

Tagovi: badminton, badminton klub bjelovar, zagreb, međunarodni turnir