NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Osam medalja Omege na zagrebačkom Kondor openu

TEKVANDO KOLAJNE

Na vrlo jakom međunarodnom turniru Kondor open, borci Omege osvojili su četiri zlata, jedno srebro i tri bronce

11.10.2017. PIŠE: TKD Omega FOTO: TKD Omega PREGLEDA: 487

BJELOVAR/ZAGREB Bjelovarski tekvando klub OMEGA je nastupio na vrlo jakom međunarodnom turniru pod nazivom »Kondor open 2017«. Natjecanje se održalo u Zagrebu 7. studenog 2017. Tekvando klub OMEGA je sa svojih devet natjecatelja u konkurenciji od 65 klubova i 550 natjecatelja osvojila četiri zlata, jedno srebro i tru bronce te su mlađi kadeti i kadetkinje u ukupnom plasmanu osvojili fantastično 1. mjesto.

Zlatne medalje osvojili su: Ela Jelić, Ena Daskijević, Ema Bugarinović i Karolina Kiš. Svaka je ostvarila tri pobjede da bi se popele na najviše postolje. Srebro je osvojila Irma Kovač. Bronce su osvojili: Ines Kovač, Petra Klen i Teo Sambolek. Bez medalje je ostala Lara Hajduković.

Trener bjelovarskog tekvando kluba OMEGA Ivan Daskijević zadovoljan je kontinuitetom uspjeha svojih najmlađih boraca te ističe: ovo je 18. turnir ove godine za mlađe kadete i kadetkinje i na svakom od njih su ostvarili zapažene rezultate i vrati li se u Bjelovar kao jedan od najboljih klubova na turniru.

Tagovi: tkd omega, tekvando, taekwondo, kondor open, zagreb