Na početku sezone Omega osvojila dva pehara

NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

TAEKWON-DO(BAR POČETAK)

Natjecatelji bjelovarskog taekwondo kluba Omega nastupili su na međunarodnom turniru u Dugom Selu koji se održao 17. rujna te su na najbolji mogući način su otvorili natjecateljsku sezonu

25.9.2017. 15:43 | Zvono PREGLEDA: 902

BJELOVAR Tekvando klub Omega je u konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja između 29 klubova osvojio 1. mjesto a u sveukupnom plasmanu 2. mjesto na turniru.  Nastupilo je 12 natjecatelja iz taekwondo kluba Omege i čak njih 10 je osvojilo medalje od toga 6 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Zlatne medalje osvojili su: Lara Hajduković, Patrik Hajduković, Ela Jelić, Ena Daskijević, Ema Bugarinović i Sara Punčec.

Srebrne medalje osvojili su Domagoj Punčec i Teo Sambolek. Brončane medalje osvojili su: Jan Malogorski i Irma Kovač. Na turniru U Dugom Selu još su nastupili Lana Malogorski i Lucija Hajduković.

Natjecatelje iz bjelovarskog tekvando kluba Omega vodio je trener Ivan Daskijević koji kaže kako se natjecateljska sezona otvorila na najbolji mogući način osvajanjem dva pehara u sveukupnom plasmanu te kaže kako je pauza od turnira pozitivno utjecala na njegove borce. Svi su željni natjecanja i medalja. Najavljuje slijedeći turnir koji se održava u Bjelovaru 30. rujna 2017. i baš je taekwondo klub Omega domaćin. Na taj sportski način Omega će proslaviti Dan Grada Bjelovara i Bjelovarskih branitelja.

Tagovi: tkd omega, tekvando, taekwondo, dugo selo, međunarodni turnir