NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Na početku sezone Omega osvojila dva pehara

TAEKWON-DO(BAR POČETAK)

Natjecatelji bjelovarskog taekwondo kluba Omega nastupili su na međunarodnom turniru u Dugom Selu koji se održao 17. rujna te su na najbolji mogući način su otvorili natjecateljsku sezonu

25.09.2017. PIŠE: Zvono.eu FOTO: TKD Omega PREGLEDA: 712

BJELOVAR Tekvando klub Omega je u konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja između 29 klubova osvojio 1. mjesto a u sveukupnom plasmanu 2. mjesto na turniru.  Nastupilo je 12 natjecatelja iz taekwondo kluba Omege i čak njih 10 je osvojilo medalje od toga 6 zlata, 2 srebra i 2 bronce.

Zlatne medalje osvojili su: Lara Hajduković, Patrik Hajduković, Ela Jelić, Ena Daskijević, Ema Bugarinović i Sara Punčec.

Srebrne medalje osvojili su Domagoj Punčec i Teo Sambolek. Brončane medalje osvojili su: Jan Malogorski i Irma Kovač. Na turniru U Dugom Selu još su nastupili Lana Malogorski i Lucija Hajduković.

Natjecatelje iz bjelovarskog tekvando kluba Omega vodio je trener Ivan Daskijević koji kaže kako se natjecateljska sezona otvorila na najbolji mogući način osvajanjem dva pehara u sveukupnom plasmanu te kaže kako je pauza od turnira pozitivno utjecala na njegove borce. Svi su željni natjecanja i medalja. Najavljuje slijedeći turnir koji se održava u Bjelovaru 30. rujna 2017. i baš je taekwondo klub Omega domaćin. Na taj sportski način Omega će proslaviti Dan Grada Bjelovara i Bjelovarskih branitelja.

Jura odvozio svoju zadnju utrku i »objesio volan o klin«

Nakon češkog, uče se i mađarski, albanski....

Dajte svoj božićni odmor

Dobio sam KEEDITA od tvrtke Gda Tamara.

Neoprezna vozačica oborila starca na Lebovićevom šetalištu

Bjelovarčanin Saša Tklačević, prvi pobjednik Big Brothera, postao švedski poduzetnik

Kolindu Grabar-Kitarović dočekali gradonačelnik Hrebak i župan Bajs sa suradnicima

Podržavate li prijedlog Zvona, da se postavi mega replika jedne od najvrjednijih pisanica na svijetu u paviljonu uoči Uskrsa?