NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Troje mladih bjelovarskih atletičara ušlo u finale kupa

AK BJELOVAR S TROJE FINALISTA

Pored Dore Dent, u finale su se u svojim prvim nastupima u seniorskoj konkurenciji plasirali i Jurica Kovačić i Josip Slivar

13.09.2017. PIŠE: Zvono.eu FOTO: AK Bjelovar PREGLEDA: 662

ZAGREB Proteklog vikenda u Zagrebu na sportskim terenima Mladosti, održano je pojedinačno prvenstvo Hrvatske, na kojem su nastupali i mlađi juniori AK Bjelovar. U vrlo zahtjevnoj disciplini 400 m prepone. Jurica Kovačić, prvi puta trčao je 400 m seniorske prepone i zauzeo odlično 4. mjesto i to osobnim rekordom 59,09. Dora Dent također na 400 m prepne zauzela 4. mjesto u vremenu 1:06,76. a na 100 m prepone 6. mjesto 18,28.

Ovi vrijedni rezultati donesli su im plasman u finale Kupa Hrvatske za seniore i seniorke. Josip Slivar u bacanju diska je treći finalista iz redova AK Bjelovar.

Ozana Ivančan zauzela je 7. mjesto na 1500 m i 11. mjesto na 800 m što je nedostatno za plasman u finale.

Tagovi: ak bjelovar, atletika, finale kupa, zagreb