Šest medalja za borce iz Omege

NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

TEKVANDO – CROATIA KARLOVAC KUP

Iz Karlovca se bjelovarski tekvando kadeti vraćaju s tri zlata, tri bronce i ekipnim prvim mjestom

31.5.2017. 22:33 | Zvono PREGLEDA: 1767

BJELOVAR/KARLOVAC Bjelovarski taekwondo klub Omega je 27. svibnja nastupio na Croatia Karlovac kupu koji je okupio 900 natjecatelja iz 17 zemalja. Mlađi kadeti i kadetkinje osvojili su 3 zlatne i 3 brončane medalje i u izrazito jakoj konkurenciji osvojili su 1. mjesto u ekipnom plasmanu.

Zlatne medalje osvojile su: Ela Jelić, Ena Daskijević i Karolina Kiš. Svaka s tri pobjede uvjerljivo su prošle svojim ždrijebom.

Brončane medalje osvojili su: Lara Hajduković, Irma Kovač i Teo Sambolek. Nakon pobjeda u kvalifikacijskim kolima njihov put ka zlatu je zaustavljen u polufinalu.

Na turniru u Karlovcu još su nastupili: Lucija Hajduković, Patrik Hajduković, Laura Friščić, Jan Malogorski i Ema Bugarinović.

Trener Ivan Daskijević je prezadovoljan osvajanjem 1. mjesta u ekipnom plasmanu te najavljuje G1 turnir koji se treba održati u Austrijskom Innsbrucku na kojem treba nastupiti kadetkinja Ela Jelić.

.

KOLO DOMAĆIH POBJEDA: Bilo uvjerljiv protiv Draganca, BŠK-u minimalna pobjeda protiv Trnskog