NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Sjajni rezultati tekvondaša iz Omege u Novskoj

BJELOVARSKI TEKVANDO KLUB OMEGA NASTUPIO NA MEMORIJALNOM TURNIRU »BLJESAK«

05.05.2017. PIŠE: Zvono.eu FOTO: TKD Omega PREGLEDA: 1595

BJELOVAR Bjelovarski tekvando klub Omega nastupio je 29. travnja na memorijalnom turniru u Novskoj koji se održava povodom obljetnice vojno-redarstvene operacije »Bljesak«.

Tekvando klub Omega nastupio je sa 14 boraca koji su ostvarili sjajne rezultate: osvojeno je 6 zlatnih, 4 srebrne i jedna brončana medalja.

Čak tri pehara Omega nosi kući. Jedan od njih je najveći, i to za najbolji klub na turniru, jer je Omega u konkurenciji od 26 klubova i 300 boraca osvojila prvo mjesto u sveukupnom plasmanu. Druga dva pehara su za najbolje borce turnira, tako je Ela Jelić proglašena za najbolju kadetkinju turnira a Karolina Kiš za najbolju mlađu kadetkinju turnira. Svaka je imala po tri pobjede do kojih su došle uvjerljivo.

Zlatne medalje za prva mjesta osvojili su: kadetkinja Ela Jelić, kadet Bruno Ravenščak, mlađe kadetkinje Karolina Kiš, Ena Daskijević i Sara Punčec te mlađi kadet Domagoj Punčec. Srebrne medalje za drugo mjesto osvojili su : kadet Bruno Grđan, mlađe kadetkinje Ema Bugarinović i Irma Kovač te mlađi kadet Teo Sambolek. Brončanu medalju za treće mjesto osvojio je mlađi kadet Jan Malogorski.

Na turniru su još nastupili kadetkinja Lana Malogorski i mlađi kadeti Lucija Hajduković i Patrik Hajduković. U Novskoj su borce tekvando kluba Omega vodili treneri Ana Piragić i Ivan Daskijević koji ne kriju svoje zadovoljstvo zbog odličnih rezultata svojih boraca. Sljedeći turnir na kojem Omega nastupa je Otočac, koji je ujedno i kriterijski za kadetsku nacionalnu ligu gdje je naša Ela Jelić uvjerljivo prva na listi.

Veliki igrači malog nogometa

Bjelovarčanin Saša Tklačević, prvi pobjednik Big Brothera, postao švedski poduzetnik