NASLOVNANA SVA ZVONASPORT I REKREACIJA

Nakon medalja i rektorova nagrada!

PRIZNANJA I USPJESI BJELOVARSKOG TAEKWONDO KLUBA FOX

03.01.2017. PIŠE: TKD Fox FOTO: TKD FOX PREGLEDA: 3666

ZAGREB – BJELOVAR Dvoje Foksića dobili su priznanja za svoj rad u 2016.godini. Na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu koji je slavio 57 godina djelovanja. Dodijeljene su Rektorove nagrade koje su primili dvoje članova taekwondo kluba Fox. Andrea Pacadi dobila je posebnu Rektorovu nagradu za osvojenu zlatnu medalju na Europskim Sveučilišnim Igrama koje su održane 2016. godine u Rijeci,  zahvalnicu Rektora dobio je i Feđa Medak kao trener Zagrebačkog Sveučilišta.

Sara Rajčević sa osvojenom brončanom i zlatnom medaljom sa Svjetskog prvenstva gluhih te srebrnom medaljom s mlađeseniorskog prvenstva Hrvatske i brončanom medaljom s Pariz Opena! Andrea Pacadi titulom europske prvakinje na Europskim Sveučilišnim Igrama, zlatnom medaljom na mlađeseniorskom prvenstvu države, seniorska je viceprvakinja države te brončanim medaljama sa Slovenia Opena, Austrian Opena i Pariz Opena, a sezonu je završila u top 50 boraca svijeta. Petra Miskulin ima osvojeno peto mjesto na Europskom prvenstvu za kadete, prvakinja je države te osvojila zlatne medalje na Luxemburg Openu i Galeb Belgrade Trophy Serbia Openu kao i brončanu medalju na Croatia Openu.  Marko Erjavac drugi puta je postao hrvatski reprezentativac te nastupio na svojem drugom prvenstvu Europe, osvojio zlatne medalje na Luxemburg Openu i Croatia Openu te broncu na Austrian Openu i Galeb Belgrade Trophy Serbia Openu. Kevin Češljar osvojio je brončanu medalju na državnom natjecanju, zlatnu medalju na Luxemburg Openu, srebro na Croatia Openu. Tesa Rajčević viceprvakinja je države te osvojila zlatnu medalju na Luxemburg Openu.

Tagovi: tkd fox, taekwondo, rektorova nagrada